FAQ

BEZPIECZEŃSTWO

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną chcemy Was poinformować, że dokładamy wszelkich starań by praca w naszym studio była bezpieczna. W studio do Waszej dyspozycji znajdują się płyny dezynfekujące, maseczki jednorazowe oraz rękawiczki. Studio po każdej sesji jest dokładnie dezynfekowane – stoły, krzesła, meble, parapety, klamki, włączniki, sprzęt, a cała powierzchnia dokładnie wietrzona.

PAMIETAJ!

Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że powinno się: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu wskazanym przez asystenta studia, przenieść przesunięte meble oraz starannie odłożyć dekoracje.

Na miejscu dla każdego klienta udostępniamy całą powierzchnię studia wraz z meblami, garderobą, stanowiskiem do makeup’u oraz sprzęt oświetleniowy. Na życzenie serwujemy pyszną kawę, herbatę, wodę z owocami oraz słodki poczęstunek. Udostępniamy również darmowe WiFi, wystarczy tylko zapytać asystenta studia o login i hasło.
Studio nie posiada własnych miejsc parkingowych dla klientów. Auto można zaparkować wzdłuż ul. Mińskiej (bezpłatna strefa parkowania) oraz na parkingu Soho Factory. Jest za to możliwość wjazdu na teren i rozpakowania rzeczy z samochodu.
Tak, można skorzystać z windy osobowej, a do przewozu rzeczy większych gabarytowo mamy dla Was windę towarową do dyspozycji. Aby z niej skorzystać dajcie znać asystentowi studia.
Oczywiście, wszystkie zwierzaki są u nas mile widziane.
Tak, prosimy jednak wcześniej o zgłaszanie takiego zamiaru podczas rezerwacji.
Nie. W studiu znajdują się tylko gniazda elektryczne o standardowym napięciu.
Studio znajduje się na warszawskiej Pradze przy ulicy Mińskiej 25, na piątym piętrze (lok. 518). Wejście główne od ul. Mińskiej - Budynek GDDKiA.
Wysokość – 3,7 m
Szerokość planu – 14 m
Długość planu – 40 m
Zależy jaki asystent ☺. Podczas wynajmu studiem opiekuje się asystent studia. Nasz człowiek doskonale zna studio i pomoże Wam we wszystkich sprawach organizacyjnych, ale nie odpowie natomiast na pytanie fotografa na temat ustawienia światła, czy odpowiedniego sprzętu.
To prawa ręka fotografa, jego zadaniem jest przede wszystkim pilnowanie światła w momencie, gdy fotograf jest skupiony na zdjęciach.
To specjalista od oświetlenia. Pomoże ustawić światło, zna możliwości sprzętu oraz techniczne triki dotyczące oświetlenia. Pomaga fotografowi i filmowcowi uzyskać odpowiednie światło na planie zdjęciowym.
Aktualnie nie ma takiej możliwości. Płatności dokonujemy tylko przelewem. Asystent studia nie przyjmie od Was płatności
Na życzenie możemy zorganizować catering dla Was, do dyspozycji mamy oddzielne pomieszczenie z aneksem kuchennym, mikrofalówką, lodówką oraz stoły i krzesła.
Przestrzeń studia można wynająć na dowolny event – szkolenia, urodziny, śniadania prasowe, czy lekcje tańca. Wycenę takiego wynajmu ustalamy indywidualnie.
Na terenie Soho Factory znajdują się 2 restauracje z super ofertami lunchowymi, ponadto przy głównym wejściu do budynku znajduje się bistro z domowym jedzeniem, a 150 metrów dalej smaczna chińska knajpka. Zaraz obok znajduje się sklep osiedlowy – Stokrotka i Żabka. Szczegółowych informacji udzieli Wam nasz asystent studia.